Slīdošie vārti

Slīdošie vārti ir mūsdienās visplašāk izmantotie vārti.  Vārtu pieejamā cena, vieglā uzstādīšana un minimālās apkopes prasības ir padarījušas tos par tirgus līderiem.   Šie vārti dizainiski iederas kopā ar dzelzs, koka  un citu veidu žogiem.   Tie ir  vietās, kur, piemēram, mašīnu novietot ne tieši pretim vārtiem vārtiem.

Vienīgais trūkums konsoles vārtiemir tas, ka  nepieciešams paredzēt vietu vārtu atvēršanai.  Vietai ir jābūt par 1/3 garākai nekā  neto tranzīta platums.

slīdošie vārti

Visi vārti ir veidoti atbilstoši mūsu klientu specifiskajām vajadzībām. Ir pieejams plašs pildījumu un dizainu klāsts, kas ļauj viegli saskaņot dažādus žogu un vārtu veidus.

Konsoles vārti ir pārvietojami arī stāvās vietās – izmantojot drošības bremžu sistēmu, vārtus ir iespējams pārvietotot augšup kalnā, rezultātā paplašinot iespējamo uzstādīšanas vietu spektru.  Vienīgais nosacījums ir maksimālā svara ievērošana, pārvietojot tos augšup kalnā.  Nevilcinieties sazināties ar mums, lai izvēlētos piemērotākos vārtu risinājumus un atbilstošākos dizaina veidus!

Apmeklējiet mūsu mājaslapu lai uzzinātu vairāk.