vārtiņi

Konsoles vārti

Konsoles bīdāmie vārtiņi ir mūsdienās tiek izmantoti visplašāk.  Vārtu pieejamā cena, vieglā uzstādīšana un minimālās apkopes prasības ir padarījušas tos par tirgus līderiem.   Tie dizainiski iederas kopā ar dzelzs, koka  un citu veidu žogiem.

Vienīgais trūkums konsoles vārtiem ir tas, ka  nepieciešams paredzēt vietu vārtu atvēršanai.  Vietai ir jābūt par 1/3 garākai nekā  neto tranzīta platums.

Bīdāmie vārti

Pārsvarā tos izmanto vietās, kur nav pietiekami daudz vietas konsoles vārtu uzstādīšanai.  Teritorijas diapazons, vārtiem atveroties ir tieši tikpat liels kā ieeja pa tiem, tātad, tas neaizņem nekādu papildus teritoriju.

Lai vārtu funkcionalitāte sliktos laika apstākļos nemazinātos,  būtiski ir pievērst uzmanību atbilstošai vārtu sliežu tehniskajai apkopei arī  ziemā.

Vienviru un divviru vārti

Pārsvarā izmanto vietās, kur nav iespējams uzstādīt bīdāmos vārtus. Lai arī tie aizņem vairāk vietas nekā, piemēram, bīdāmie vārtiņi,  to funkcionalitāte ir ērta.  Vārtiņi ir aprīkoti ar eņģēm, kas vajadzības gadījumā ļauj jums ērti mainīt to uzstādīšnas vietu.