Vārtu automātikas izmantošana un tās cena?

Vai tiešām vārtu automātikas iegāde ir izdevīga? Varbūt pirms automātikas uzstādīšanas ir derīgi padomāt un izvērtēt vai tā tiešām ir nepieciešama? Šajā rakstā noskaidrojiet, kam pievērst uzmanību iegādājoties vārtus un to automātiku.

gate_automation_1

Iegādājoties veramos vārtus, automātiku iespējams iegādāties arī pēc vārtu iegādes, tomēr komplekta iegāde vienmēr būs lētāka un ērtāka. Standarta veramo vārtu platums ir 2.5 – 3.5 metri un tie ir salīdzinoši viegli, ja tos salīdzina ar slīdošajiem vārtiem. Tomēr šāda tipa vārtiem diezgan lielas problēmas var radīt laika apstākļu negatīvā ietekme – karstums, lietus, zemas temperatūras un, protams, visvairāk problēmas radīsies tieši tad, kad mēs steidzamies.

Labākā automātika Jūsu vārtiem!

Automātika nodrošina visērtāko vārtu lietojumu un arī drošību. Automātiskos vārtus iespējams atvērt ar vienu pogas spiedienu, izmantojot tālvadības pulti, sēžot siltajā automašīnas salonā. Izmantojot tālvadības pulti ir iespējams kontrolēt vārtus atrodoties mājās, piemēram ielaižot atbraukušos ciemiņus. Izbraucot no pagalma Jums nav jāuztraucas par vārtu aizvēršanu, tie aizveras automātiski. Šādi Jūs ietaupīsiet ne tikai savu laiku, bet tas būtiski uzlabo arī Jūsu komforta līmeni, it īpaši, ja vārti tiek lietoti bieži. Cik maksā šāds komforts Jūsu ikdienai?

Piemēram, Egidia 3D 3,5m garo un 2m augsto slīdošo vārtu izmaksas ar automātiku ir par 350 EUR augstākas kā tādiem pat vārtiem bez automātikas. Šis, aptuveni 50% vārtu sadārdzinājums, pārveidojas par daudzu gadu komfortu, tādēļ, visticamāk, ka šis ieguldījums būs pamatots, jo tas novērsīs problēmas ilgus gadus manuāli atverot un aizverot vārtus.

Ir tikai priekšrocības

Uzstādot Betafence vārtu automātiku iespējams runāt tikai par pozitīvajām iezīmēm, nav nekādu negatīvo faktoru. Visbiežāk piedziņas uzstādītājs ir uzņēmums FAAC vai Beninica, kas sadarbojas ar Betafence un piedāvā veselu 2 gadu garantiju. Papildu tam Jūs uzreiz varat iegādāties papildu rezerves daļas vārtiem, kas noderēs gadījumā, ja kāda no esošajā detaļām tiks bojāta. To ir vēlams darīt, jo tehnoloģijām attīstoties var pienākt brīdis, ka konkrēti Jūsu modelis vairs netiek tirgū piedāvāts un tam rezerves daļas atrast ir ļoti grūti (piemēram, Robusta un Bekamatic vārtu modeļi tiek pārveidoti ik pēc aptuveni 5 gadiem).