Skolas žoga revitalizācija ar Nylofor

Riciotes skolas sarkanā ķieģeļa sienas lieliski iederas starp zaļajiem Nylofor žogiem.

Atdzimsti vēlreiz

Apkaimē, ko dēvē par veco ķieģeļu noliktavu, Riciotes pilsētā joprojām atrodamas vecas rūpnīcas, kas saglabājušās kopš 1908. gada, rūpnīcās galvenokārt tika rūpnieciski izgatavoti ķieģeļi, un tās darbu turpinājušas līdz 1970. gadam. Tieši šajās rūpnīcu telpās šobrīd tiek iegūta mūsdienīga izglītība un attīstīti daudz un dažādi jauniešu centri un pulciņi. Projektā īpaši tik uzvērta nepieciešamība žogā saglabāt esošas nesošās konstrukcijas un vispārējo rūpniecisko stilu. Tomēr ēkas tika renovēta un tajā tika ieviestas arī daudz un dažādas mūsdienīgas tehnoloģijas, bez kurām nav iedomājama ēka šodien. Šādi risinājumi radīja ēku, kas izskatās vienkārša, bet tajā pat laikā lieliski harmonizē starp rūpnieciskā stila raupjumu un pamatīgumu un delikāto mācību iestādes stilu.

Moderna skola ar lielisku nožogojumu

Skola ir būvēta kā modernas arhitektūras paraugdemonstrējums, ievērojot ne tikai dizainiskās harmonijas, bet arī vides un energoefektivitātes prasības, lai samazinātu gan būvniecības, gan ekspluatācijas ietekmi uz apkārtējo vidi. Arī vide ap skolu tika iekārtota tā, lai saglabātu esošo zaļo zonu un augus. Vide ap skolu lieliski palīdz studentiem atpūsties no sarežģītajām lekcijām un vispārējās spriedzes, ar ko saskaras jaunieši ikdienā.

Zaļie Betafence Nylofor 3D nožogojuma paneļi

Lai atdalītu skolas vidi no tuvumā esošajiem sporta laukumiem tika izvēlēts vienkāršs nožogojums, uzsver dažādo teritoriju funkciju, tomēr nenoslogo to ar papildu smagnēju atdalošo zonu. Žogs tika veidots ar mērķi aizsargāt skolas teritoriju no nevēlamu personu iekļūšanas. Betafence ieteikums bija izvēlēties Nylofor 3D nožogojuma sistēmu. Pateicoties lieliskajai pārklājuma tehnoloģijai Nylofor 3D žogiem garantēts ļoti ilgs darba mūžs, ko apliecina arī īpaša Betafence garantija. Skolas teritorijas nožogošanai tika izvēlēts Nylofor 3D žogs 203cm augstumā, kas tiek uzstādīts uz kvadrātveida stabiem. 200m garajā nožogojuma uzstādīti arī trīs kopējam stilam atbilstoši vārti ar Nylofor pildījumu, lai nodrošinātu netraucētu gājēju pārvietošanos un modulāciju.