Ļoti droša piekļuve Aleksandrijas stadionam

Publifor žogu paneļi – droša piekļuve masu pasākumiem, mobilitāte jebkurā laikā

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pilsētas centra stadions

Stadions Aleksandrijas centrā tika uzbūvēts Spalto Rovereto laukumā. Tas ir gandrīz pilsētas centrā un rajonā ap stadioni ir daudz ēku, satiksmes un gājēju. Žoga izvietošana ap stadionu ir īsts pārbaudījums pat visrūdītākajiem pasākumu rīkotājiem. Jebkura rīcība ir rūpīgi jāpārdomā un jāveic tikai konkrēti nepieciešamajā laikā un vietā, citādi tiks būtiski traucēta gājēju un auto plūsma pilsētā.

Stingrie Nylofor žogi

Labākai skatītāju plūsmu sadalīšanai tiek izmantotas divas plūsmas. Zaļā zona no Nylofor 2D paneļiem ir nekustīgi piestiprināta pie kvadrātveida profila augstas izturības stabiem 2,43m augstumā. Papildu stingrību žogam piedod horizontālās stiprinājuma sliedes, pie kā ar īpašiem Betafence fiksatoriem nostiprināti žoga paneļi.

Vienkārši pārvietojamie Publifor žogi

Futbola spēļu laikā ir ļoti svarīgi nodrošināt atsevišķas skatītāju plūsmas katras komandas līdzjutējiem. Apkārtne ap stadionu ir nožogota ar Publifor mobilajiem paneļiem, kuru pēdas ir pildītas ar betona masu, lai nodrošinātu papildu stingrību. Publifor paneļus ir viegli pārvietot izmantojot autokārus. Tos pēc spēlēm ir arī ļoti viegli izjaukt un pārvietot uz noliktavu, izmantošanai nākošajās spēlēs vai citiem pasākumiem. Šādā veidā ap stadionu ir uzstādīti 43m nožogojuma ar 4 divviru vārtiem ar Nylofor 2D pildījumu dzeltenā krāsā, lai varētu labāk nodalīt plūsmās un uzlabot vispārējo drošību spēļu starplaikos pirms un pēc spēlēm.

Nožogojums ar CONI sertifikātu

Publifor paneļi ir patentēti atbilstoši UNI 10121 un EN 13200/3 standartiem. Tie atbilst stingrām vadlīnijām, ko nosaka Itālijas Olimpiskā Komiteja (National Olympic Committee (CONI)). Izmantojot šīs organizācijas ieteikumus stadionu nožogojumi tiek konstruēti visā Itālijā. Līdz šim Publifor sistēmas ir jau uzstādītas lielākajos Itālijas sporta stadionos, kuros norisinās A un B, kā arī zemāku līgu spēles.