Canovas klasiskās ģimnāzijas sarkanais žogs

Nylofor 2D Super paneļi – lieliski pieskaņoti skolas ēkai un rada drošību bērniem.

Nylofor 2D  – Drošība un elegance

Galvenais žoga uzdevums ir nodrošināt drošību teritorijai, ko tas ieskauj. Žogam jābūt grūti pārkāpjamam, bet tajā pašā laikā jābūt estētiski piemērotam un pieskaņotam ēkai.

Canovas skolas žogs

Nylofor 2D Caerano San Marco Canovas klasiskās  ģimnāzijas ēkas elegance izceļas tās baltajā krāsā un tagad arī jaunuzceltajā sarkanajā žogā, kas piešķir skolas ēkai vēl lielāku uzmanību. Nylofor 2D Super žogs ir 2,5-metrus plats un 1,23 metrus augsts.Žoga paneļi tika uzstādīti uz kvadrātmetru liela pamata izmantojot melnus plastmasas fiksatorus. Žoga stabi tika uzstādīti uz pēdas un pieskrūvēti pie 0,5 metrus augstāmbetona sienām, kopumā veidojot 230 metrus garu žogu.

Vēsture pārtop mūsdienīgumā

No 1943. gada skolas ēku ieskāva Chainlink žogs, kas uzstādīts uz betona pamata, bet 2013. gadā žogs tika nomainīts uz mūsdienīgu un daudz drošāku žogu –Nylofor 2D super paneļu žogu, kur Chainlink tika aizstāts ar stingriem paneļiem ar metinātām stieplēm 8,00 mm diametrā (horizontāli) un 6,00 mm (vertikāli) un dubultām horizontālām stieplēm. Tas nozīmē, ka bērnu drošība mūsdienās kļuvusi daudz nozīmīgāka.