Ilgmūžība, izturīga un dizains – Betafence žogi

Visi žogi ir radīti vienam mērķim, bet Betafence iet soli tālāk – Betafence žogi tiek radīti paturot prātā ne tikai izturību, bet arī dizainu un ainavisko izskatu. Jebkura izmaiņa, kas tiek radīta mūsu videi maina arī mūs pašus. Piemēram žogs, kura galvenais uzdevums ir iežogot nedrīkst tiešā veidā radīt tādu iespaidu, citādi jutīsimies iesprostoti. Žoga izvēlē obligāti jāpatur prātā žoga izturība, lai tas spētu labi veikt savu pamatfunkciju.

Betafence žogi, gan tie, kas ir zaļi, gan antracīta, ir speciali veidoti, lai neierobežotu mūsu privāto teritoriju, bet tomēr aizsargātu mūsu īpašumu. Papildu tam Betafence žogus iespējams personalizēt izvietojot tajā pikseļus, kas padara žogu unikālu un neatkārtojamu. Ja esat tautisko rakstu piekritējs, Jūs varat pat rakstus izvietot žogā izmantojot Betafence lentas un pikseļus. Šāda tipa žoga izdekorēšanai nav nepieciešamas nekādas speciālas prasmes, to var izdarīt jebkurš.

Šāda tipa žoga dekorācijas neaizsedz skatu uz ainavu aiz žoga, bet lieliski aizsargā teritoriju no nevēlamiem ienācējiem vai iebraucējiem. Šāda tipa dekorācijas var ievietot arī visiem Betafence vārtiem un citām daļām, kas satur žoga ietvērumus. Šāda tipa ietvērumi īpašu nesadārdzina žoga cenu, bet ar savu vizuālo efektu noteikti atmaksā šos nelielos kapitālieguldījumus. Svarīgs ir žoga dizaina kopējais šarms, ne tikai “kaut ko žogā ievietot”, lai tas izskatītos gaumīgs un neapniku. Tomēr Betafence pikseļus iespējams arī mainīt vietām un veidot citus rakstus pēc sirds patikas.

Papildu lieliskajam dizainam un personalizēšanas iespējām Betafence žogs ir arī ilgmūžības un stabilitātes simbols. Betafence žogiem nav nepieciešama apkope, kas varētu sadārdzināt tā kopējās dzīves cikla izmaksas.