Pilsētvides ainavā, kur jebkura elementa izvietošana gan jāsaskaņo ar varas iestādēm, gan arī jāiekļauj kopējā ainavā gabioni lieliski iederas.

Gabionus iesējams izmantot gan dažādiem zemes plakņu stiprināšanas darbiem, gan arī kā funkcionālus vides elementus, piemēram, gabionus iespējams izmatot kā krēslus, kas ir droši pret demolēšanu. Tāpat arī ar gabioniem lieliski iespējams veidot skaņas barjeras, kas labi iederas kopējā ainavā. Papildu tam gabioniem ir ļoti liela termiskā masa, kas uzkrāj siltumu pa dienu un atdod naktī. Izmantojot šādu konstrukciju iespējams uzlabot ēkas energoefektivitāti gan ziemā, gan vasarā.

Par gabionu pildījumu būtu iespējams rakstīt grāmatas, bet galvenais ir saprast, kas tas var būt jebkas, kas iederas kopējā ainavā. Tikai jāatceras, ka var iepildīt jebkuru materiālu, ja vien tas nav mazāks par tā acīm. Gabionos var pildīt jebkādu akmens masu – vai tas ir laukakmens, vai Japānas marmors. Gabionu izvietošanas pamatprincips tieši ir pareiza pildījuma izvēle konkrētajai vietai, iespējams pildīt arī dažādus materiālus, tādējādi panākot interesantus un īpatnējus rakstus vai ornamentus.