Drošs spēļu laukums pēc Itālikas Olimpiskās komitejas standartiem

Fortinet Super

Izturīgs Fortinet Super metinātais sieta žogs atbilst Itālijas stingrajiem standartiem

Droša sporta būvju būvniecība

Lielāka uzmanība tiek pievērsta Itālijas sportistu un un  skatītāju drošībai spēļu laukumos un stadionos. Daudzi sporta objekti tiek pārbaudīti, vai tie atbilst Itālijas Olimpiskās komitejas un Federācijas noteikumiem.Jebkuram elementam, kas atrodas sporta laukumā jābūt atbilstoši sertificētam un analizētam, lai būtu pārliecība, ka tas ir pareizajā vietā un nerada bīstamību.

Cietie Fortinet Super žogi

Pateicoties ilgai un veiksmīgai sadarbībai ar CONI un plašai sporta nožogojuma uzstādīšanas pieredzei, Betafence žogi tika izvēlēti, lai nodrošinātu stadiona drošību. Metināto sietu sistēma tika uzstādīta kopā ar atbilstošiem vārtiem vārtiem. Pateicoties Fortinet Super žoga biezajām horizontālajām un vertikālajām stieplēm, kā arī relatīvi mazajām sieta acīm, (50×50 mm), tas ir ļoti stingrs un izturīgs pret deformācijām.

360 metri uzticamas drošības

Sant ‘Egidio alla Vibrata stadionam tika izmantoti 2,5 metrus augsti un 20 metrus gari 20 žoga ruļļi. Metināto sietu žogs tika uzstādīts uz 175 apaļiem žoga pamata betonējumiem, kuri atrodas 2 metru attālumā viens no otra. Žogu augšējā daļa tika aprīkota ar liektu horizontālu sitieni, lai papildu uzlabotu žoga izturību. Lai labāk atbilstu stadiona kopējai ainavai Fortinet Super žoga sistēma apkārt stadionam tikaizvēlēta Betafence ierastajā zaļajākrāsā.