Drošības tehnoloģiju izstāde Johannesburgā

Pieskaroties žogam apmeklētāji bija pārsteigti, jo redzēja savu termogrammu uz tuvējā ekrāna

Augsto tehnoloģiju perimetra drošības risinājumi

Jaunākajā IFSEC izstādē Johannesburgā 13.-15. maijā mēs pievienojām mūsu spēkus ar nākotnes šķiedru tehnoloģiju (FFT). Betafence radījusi inovatīvu perimetra drošības sistēmu, kas paceļ drošības līmeni jaunā kvalitātē jebkuram objektam, kur uzstādīta konkretā sistēma. Kad apmeklētājs pieskaras vienam no žogiem, sensori, kas uzstādīti uz žoga ģenerē signālu, nosūta to serverim un termokamera tiek nofokusēta tiešu uz šo konkrēto vietu.  Viņa tēls ir redzams uz jebkura TV ekrāna, kas savienots vienā tīklā ar drošības sistēmu.

Tehnoloģijas apvienojumā ar spēcīgu perimetra aizsardzību

FFT atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas tika pievienotas vairākiem Betafence žogu risinājumiem:

  • Betaview (Securifor 3D BekafixSuperSecure posts)
  • NyloforMediumBekafixSecure posts
  • PVC pārklājuma SecuriforDublo paneļiem uz tērauda stabiem

Paneļi izgatavoti no augstākās kvalitātes tērauda stieplēm, kas pārklātas ar Betafence raksturīgo PVC pārklājumu, kas nodrošina ilgmūžību un augstu izturību visā žoga mūža ilgumā. Tie ir uzstādīti uz augstas drošības pamatiem ar unikālu dizainu. Visas Betafence augsto tehnoloģiju drošības sistēmas ir integrētas vienā un nodrošina labāko aizsardzību jebkurā objektā.

Ugunsdzēsības un drošības izstādes  IFSEC

IFSEC ir izstāde par ugunsdzēsības un drošības produktu un pakalpojumu piegādātāju nozarēm. Dibināta pirms 20 gadiem, izstādē apskatāmas jaunajās tehnoloģijas un produkti, kas specifiski izstrādāti dažādu industriju vajadzībām.Izstāde notiek katru gadu pie Gallagher Konvencijas centrā Midrand Johannesburgā. IFSEC piesaista būvniecības tehniku un aprīkojumu, valsts un pašvaldību sektoru ierēdņus, ieguves rūpniecību un karjeru izstrādes, finanšu sektoru, mazumtirdzniecību, ugunsdzēšanas darbus, dzīvojamās viensētas, apdrošināšanu, transportu, lauksaimniecību, ražošanu un inženieriju speciālistiem. Izstāde ir galvenais flagmanis drošības un perimetra aizsardzība jomās pasaulē.