Dienvidāfrikas drošie autosaloni

Betafence žogi ap autosalonu rada ne tikai drošību, bet arī sniedz estētiskāku autosalona ārējo izskatu.

Redzamas atrodoties drošībā

Visi autosalonu īpašnieki saskaras ar dilemmu: kā aizsargāt automašīnas no zādzībām, tajā pašā laikā nenoslēpjot tās no klientu acīm. Biezi, nepārskatāmi žogi ir ļoti droši, bet caur tiem neko nevar redzēt, kas šajā gadījumā ir liels trūkums. Labākais risinājums ir uzstādīt stingru un pārredzamu žogu.

Divi drošības līmeņi

Nylofor 3D paneļu sistēmas lieliski piemērotas automašīnu prezentēšanā drošā zonā, jo biezi vadi un horizontālie 3D līkumi garantē augstu izturību pret bojājumiem un deformācijām, bet “lielās žoga acis” padara paneļus pārredzamus.

Tomēr, ja autosalons atrodas apdraudētā zonā, tad labākais risinājums ir Betaview sistēma. Tās 3D tipa paneļiem ir “šauras acis”, kas novērš kāpšanu pāri žogam. Paņeli ir pilnībā caurredzami.

Forda, Mazda un Toyota autosaloni

Ford un Mazda izstāžu zāles Keiptaunā tika norobežotas ar Nylofor Medium 2,0 metru augstumā. Paneļi, kas ir zaļā krāsā tika uzstādīti uz kvadrātmetru liela pamata un piestiprināti ar metāla fiksatoriem. Toyota autosalonu Dienvidāfrikā ieskauj Betaview sistēma, žoga paneļi ir metāliskā antracīta krāsā un tie uzstādīti uz  tērauda Bekafix Secure pamata un piestiprināti ar tērauda fiksatoriem.