Dažādu stadionu tipu nožogošana

Vai veidojat dizainu lielam sporta kompleksam? Iedvesmojieties no dažādiem EURO 2012 jau uzstādītajiem žogiem

sport_1

Dažādas žogu sistēmas, kuras tika izmantotas arī Arēnā Gdaņskā, Donbasā un Doņeckā lieliski pierādījušas savas īpašības un kvalitāti. Uzstādītās sistēmas Čarkovas stadionā strikti atbilda UEFA EURO 2012 striktākajiem standartiem, kas nodrošina drošību kompleksā.

Jauna dizaina stadiona žogs

Donbasas Arēna Doņeckā ir veidota lidojošā šķīvīša formā, un tā ir nožogota ar Nylofor 2D Super žogu paneļiem, kas, pateicoties smalkajām acīm un izturīgajām stieplēm, nodrošina lielisku aizsardzību. Nylofor 2D Super paneļu standarta komplektācijai papildu tika pieliktas divas astoņu milimetru stieples. Nylofor 2D Super paneļi tika uzstādīti uz kvadrāta profila tērauda D stabiem. Papildu tam žogā tika uzstādīti arī vārti ar Nylofor 2D pildījumu, kas arī ir pēdējais elements žogu sistēmā un nodrošina korektu sistēmas darbību.

Sarežģīta žogu tīklojuma aizsardzība Čarkovā

Nylofor 2D Super paneļu tiak izmantoti arī citā Ukraiņu stadiona nožogojumā, kurš, pateicoties tā konstrukcijai, tika nosaukts par zirnekli. Ieejas stadionā tiek apsargātas ar 100 veramajiem vārtiem (ieskaitot Trio un Trio Grande vārtus, kas ir izveidoti unikālā formā – centrālais panelis ir nostiprināts, bet tam blakus ir divas vērtnes) ar īpaši izturīgām slēdzenēm. Šajā gadījumā Betafence vārti ir ne tikai aizsardzība paša stadiona perimetram, bet arī apkārt esošajām teritorijām, piemēram futbola skolai un auto stāvvietai.

Sporta kompleksa drošības uzlabošanai iespējams izmantot Nylofor 2D Super paneļus, kas tiek piestiprināti pie metāla pēdas, piemēram, Publifor. Zinot Publifor paneļu svaru, ar rokām nekur aiznest vai pārvietot, tomēr pateicoties speciālām cilpām, tos iespējams viegli pārvietot ar autoiekrāvēju vai citu tehniku.

Betafence žogi sporta zonu un perimetra nožogošanai

Ne tikai dizains ir svarīgs, obligāti uzmanība ir jāpievērš arī citām lietām, piemēram, ir vērts pievērst uzmanību arī stadiona ieejām un izejām. Ieejas un izejas obligāti ir jāaprīko ar pret-panikas slēdzenēm, kas nodrošina ātru evakuāciju no stadiona.

Daudzas šāda tipa slēdzenes tika uzstādītas uz visiem vārtiem Arena stadionā, Gdaņskā. Šis stadions uzvarēja arī prestižajā vispasaules stadionu konkursā “Stadium Business Awards 2012” un tajā norisinājās trīs grupu spēles UEFA Eiropas Čempionātā 2012. gadā.