Jaunatvērtais akvaparks Šibenikā ir nodrošināts ar augstas kvalitātes Securifor paneļiem

Iespaidīgs žoga garums

“Objekts, kurā sapņi tapa par īstenību” – saka Betafence pārdošanas vadītājs par Horvātijas objektu, kas sākās 2012. gada beigās. Uzņēmums Solaris nolēma izveidot lielu atpūtas kompleksu Šibenikas pilsētas Dalmācijas krastā: viesnīcas, kempingus, peldbaseinus un sporta laukumus. Līdz šim ar dažādu veidu mūsu žogiem ir aprīkoti  vairāk kā 2000 kvadrāt metri atpūtas kompleksa teritorijas.”

Drošais Securifor

Lai nodrošinātu slēgtu vidi ap teritoriju tika uzstādīts iespaidīgais Securifor žogs, kas palīdz ne tikai atdalīt teritoriju vizuāli, bet stājas pretī arī visrūdītākajiem kaitēt gribētājiem. Solaris Akvaparka pludmalē var nokļūt tikai par maksu, tādēļ žoga kvalitātei tika pievērsta vislielākā vērība. Šim nolūkam tika izvēlēta Securifor 2D augstas drošības sistēma. 2,4 m augstie paneļi tika uzstādīti 200 metru garumā uz profilētiem Bekafix Super pamatiem. Kāpšanu pāri Securifor paneļu žogam padara neiespējamu tā šaurās acis, bet tajā pašā laikā žogs ir caurspīdīgs, kas palīdz uzraudzīt teritoriju.

Barofor paneļi

Solaris Akvaparks aptver ļoti plašas teritorijas, kas savā starpā nav tiešā veidā saistītās, tādēļ, dažas no tām ir jānodala no citām, tāpēc šim nolūkam tika izvēlēta dekoratīvā Barofor Deco paneļu sistēma. 1,5 m augstie paneļi tika uzstādīti 260 metru garumā. Šie paneļi vizuāli lieliski sadala teritoriju, bet nebojā arī vides harmoniju.

Bekasport priekš sporta laukumiem

Telpas ir arī  spēļu laukumi futbolam un basketbolam, tāpēc žogiem jābūt  izturīgiem, bet vienlaikus tiem jāsamazina bumbas atsišanās radītais troksnis, lai netiktu traucēti tūristi, kas uzturas tuvējās viesnīcās. Nylofor 2D Super paneļi ar horizontālām stieplēm tika uzstādīti uz taisnstūra pamatu pēdas, kas aprīkoti ar speciāliem neoprēna ieliktņiem, kas pazemina skaņas līmeni. 4 m augstie paneļi tika uzstādīti ar 230 metru garumā. Turklāt Securifor 2D paneļu sistēma tika izmantota arī 240 metru garumā ap visiem  tenisa kortiem. 3 metrus augstie paneļi tika uzstādīti uz Bekafix Super pamatu pēdām.

Zenturo paneļi apvīti ar rozēm

Garākais žogs – 1180 metri – tika uzcelts ap atpūtas kompleksu. Tas tika veidots no 2 metrus augstiem Zenturo Super paneļiem, kuri uzmontēti uz taisnstūra pamatiem. Šie paneļi ir izgatavoti no dažādi metinātām stieplēm, kas veido žoga acis divās dimensijās (100 x 50 līdz 50 x 50 mm), kas uzlabo ne tikai žoga izskatu, bet arī tā funkcionalitāti un izturību. Turklāt šāds unikāls dizains tika dažādots ar sarkanām rozēm, kas apvijušās apkārt žogam.