Betafence Durbanas lidostā

Augstas drošības sistēma Securifor palīdzēja King Shaka lidostai gatavoties šim lielajam notikumam –  Pasaules kausa izcīņa futbolā

Gatavošanās futbola festivālam

2010.gadā Dienvidāfrikā norisinājās Pasaules futbola čempionāts. Dubanā, protams, notika masveida futbola viesu un karstasinīgo fanu ierašanās. Tā kā esošās lidostas Durbanā nevar tikt modernizētas līdz nepieciešamajam līmenim, tika pieņemts lēmums būvēt pavisam jaunu, modernu lidostu.

Divi drošības līmeņi

Betafence uzvarēja konkursā par kopējo perimetra drošību King Shaka lidostā. Projekts tika sadalīta divos posmos:

• Ārējais nožogojums

• Iekšējais nožogojums

Ārējais nožogojums paredzēts pilnīgai perimetra aizsardzībai pret, piemēram, vandālismu, bet iekšējais īpašai atsevišķu ēku aizsardzībai.

Ļoti augstas drošības žogs – Securifor

Lai apsargātu visu Durbanas lidostas teritoriju, no Securifor diapazona tika izvēlētas divu veidu augstas drošības žogu sistēmas, kuras abas lieliski pilda drošības uzdevumus jebkuras lidostas vajadzību līmenim. Pateicoties ļoti mazām žoga acīm Securifor žogs ir sarežģīti pārkāpjams, kā arī žoga stieples ir ļoti grūti pārkniebjamas, jo tās veidotas no īpaša dzelzs skauasējuma, kas kopā ar šaurajām acīm padara pārkniebšanu praktiski neiespējamu. Vienlaikus žogs ir pilnībā pārskatāms, kas ļauj veikt video novērošanu ar video kamerām vai vienkāŗsi apsardzes apgiatu laikā. Securifor Dublo un Singleskin ieskauj arī degvielas bāzi un kontroles torni. Kopumā tika uzstādīti divu tipu žogi ar kopējo garumu virs viena kilometra.

Securifor 3D paneļi ap stāvvietu

Securifor žogs norobežo visu tipu komerciālas zonas lidostas teritorijā, kuru neatkarīgā darbība nodrošina lidostas vieksmīgu funkcionēšanu. Zemāku risku dēļ bija iespējams izvietot arī cita tipa žogu sistēmas, kas ir vairāk atbilstošas. Paneļi tika uzstādīti uz Bekafix Super Secure stabiem ar tērauda klemmēm, kas aprīkoti ar Betafence drošības skrūvi. Šī sistēma ir ļoti gaumīga un stilīga Abd, kā arī iet kopā ar arhitektūru un teritorijā esošajām ēkām. Betaview sistēma ieskauj arī citas stāvvietas lidostas teritorijā un vairākas sabiedriskās ēkas.

Viena gada laikā vismaz 5 miljoni pasažieru

King Shaka starptautiskā lidosta tika atklāta 2010.gada 1.maijā – tikai mēnesi pirms Pasaules kausa izcīņas futbolā. Lidostas uzbūvēšana izmaksāja aptuveni 900 miljonu dolāru. 2013.gadā lidosta apkalpoja vairāk kā 5 miljonu pasažieru.