Bērnudārzs ar Palladio žogiem

Skaisti žogu paneļi itāļu bērnu drošībai

Drošība vinmēr pirmajā vietā

Lai arī Itālijā nav nekādu īpašu norādījumu bērnu spēļu laukumiem, vai vietām, kur uzturas bērni. Toties paši būtiskākie bērnu uzturēšanās vietu nožogojumu nosacījumi ir zināmi visiem:

– Žogs nedrīkst sastāvēt no elementiem, kas var savainot bērnus;

– Žogiem jābūt nepārkāpjamiem;

– Attālumiem starp vertikālajiem profiliem (stieplēm) jābūt pietiekoši maziem, lai tajos nevarētu iesprūst bērna galva.

Betafence Pallio sistēmā jebkurš no šiem nosacījumiem ir patiess.

 

Arī estētiskums ir svarīgs

Lielāko daļu laika bērni savu laiku pavada spēļu laukumos vai kādā citā vietā, kur iespējams spēlēties. Protams, svarīgākais ir šo vietu drošība, bet arī žoga izskats spēlē lielu lomu. Skaisti žogi ne tikai pārveido apkārtni, lai tā izskatītos draudzīgāka un patīkamāka, bet arī iemāca bērniem saglabāt kārtību un pievērts uzmanību skaistajai pasaulei apkārt viņiem. Itāļu paneļi, tāpat kā viss itāļu radītais, apvieno estētiskumu ar funkcionalitāti.

 

Privātie bērnudārzi ir droši un pievilcīgi

Privātais bērnudārzs Romā ar pieguļošu plašu teritoriju tika norobežots ar Palladio tipa paneļu žogiem. Paneļi melnā krāsā RAL 9005 tika uzstādīti uz taisnstūra amatiem. Daži pamati bija aprīkoti ar metāla kāju plāksnēm un samontēti pie betona sienām. Kustības kontrole tika nodrošināta ar diviem Palladio vārtiem, kas pildīti ar tērauda loksnēm gaiša koka krāsā un tie aprīkoti ar izturīgām un drošām slēdzenēm. Kopumā tika uzstādīts vairāk kā 60 metru garš Palladio žogs.

 

Palladio paneļu sistēma

Palladio nožogojuma sistēma tika izstrādāta un patentēta Betafence Tortoerto nodaļā. Šogad šī sistēma tika piedāvāta pārdošanā. Paneļi ir 2 metrus gari un 3 pieejamos augstumos (0.96; 1.16; 1.46m) un stabi 3 dažādos augstumos (1.5; 1.7; 2m), kā arī pieejami speciāli vārti. Vārtus iespējams izvēlēties ar vienu (1.36m plati) vai divām(3.45m plati) vērtnēm. Pieejami arī slīdošie vārti platumos 3, 4, 5.5 metri. Visa nožogojuma sistēma pieejama divās krāsās – melnā un pelēkā.