Augstas drošības publiskie pasākumi – barjeras un drošības paneļi

Pasākumu nožogošanai izmantojiet Betafence žogu. Izmantojiet populārās Tempofor sistēmas

Drošības sistēmas masu pasākumos ir būtiski citādākas, kā stacionārās ,vai jebkuras citas nožogojumu sistēmas. Šādos pasākumos ļoti svarīgi ir nodrošināt konkrētu cilvēku plūsmu pa konkrētām vietām, lai uzlabotu vispārējo pasākuma drošību un nodrošinātu labu tā norisi.

Cilvēku plūsmas korekta nodrošināšana ir viens no pamatu pīlāriem veiksmīgai pasākuma norisei.. Šādas sistēmas tiek izmantotas, lai nodalītu gan publiskās zonas no tehniskajām un vip, gan arī lai elementāri sadalītu teritoriju vairākās daļās un ierobežotu plūsmu uz un no tām.

Pārvietojamie, jeb mobilie žogi

Labākā mobilo nožogojumu sistēma lai norobežotu apmeklētājus no izpildītājiem vai sportistiem ir Tempofor C4 nožogojuma sistēma. Tempofor C4 nožogojuma sistēmas pamatā ir žogs, kam pamīšus elektrometinātas dažādas stieples. Šādā veidā tiek nodrošināta lieliska žoga ilgmūžība un izturība pret jebkāda veida ārējās vides iedarbību.

Jums viss izdosies

Nožogojuma sistēma, kas veidota no Tempofor paneļiem ir lieliski spējīga izturēt liela cilvēku pūļa spiedienu, bet arī nodrošināt aizsardzību pret pārkāpšanu vai citam nesankcionētām darbībām. Tempofor C4 barjera ir labākais risinājums plaši apmeklētiem mūzikas koncertiem. Mobilos žogus ir viegli uzglabāt, tos demontējot tie aizņem ļoti maz vietas nolitkavās.

Augstas kvalitātes pūļa kontroles barjeras

Lai aizsargātu teritoriju no pūļa ietekmes iespējams izmantot arī Tempofor C1 un C2 Medium nožogojuma barjeras (abas versijas ir veidotas ar mērķi kontrolēt cilvēku kustību), ja ir nepieciešams augstāks aizsardzības līmenis iespējams izvēlēties arī Tempofor C2 barjeras, kas veidotas ar 19 vertikāliem metāla stieņiem un speciālu savienojuma skavu, kas nodrošina ļoti augstu izturību pret destruktīvām darbībām. Papildu tam ar C2 Combi barjerām iespējams izveidot arī cilvēku plūsmas kontroles un monitoringa sistēmas pie ieejām teritorijā.

Tempofor paneļi jebkurai dzīves situācijai

Betafence Tempofor paneļus iespējams izmantot jebkurā vietā un laikā, tie objektā var atrasties arī ilgāku laiku, piemēram, ja nepieciešama būvlaukuma norobežošana. Papildu tam Tempofor barjeras var izmantot arī pasākumos ar mazu cilvēku blīvumu t.i. pasākumos, kuros nav nekāda pūļa plūsmas riska, gan arī pasākumos, kur nepieciešama augsta drošība un pūļa kontrole. Piemēram, Tempofor F ir speciāli veidoti kā pret pārkāpšanas paneļi ir īpaši veidoti ar ļoti smalkām žoga acīm, lai tajos nevarētu ielikt kājas un pēc tam tos pārkāpt. Vietās, kur nedrīkst iekļūt nelūgtas personas noteikti ir vērts izvēlēties Tempofor B paneļus, kas veidoti no cinkota tērauda un tie ir papildu pastiprināti ar trapecveida tērauda loksnēm, kas nodrošina ne tikai lielisku izturību, bet arī labu izskatu.

Mobilie turniketi un slīdošie vārti

Pagaidu nožogojumu masu pasākumiem iespējams papildināt arī ar dažāda tipa slīdošajiem vārtiem un turniketiem, lai veiksmīgāk kontrolētu cilvēku plūsmu un paaugstinātu drošību. jebkuriem no Tempofor sērijas žogiem iespējams pievienot speciāla dizaina īpaši veidotus Egidia slīdošos vai veramos vārtus pildītus ar Nylofor 3D paneļiem.

Mobili un droši

Tempofor sistēmas ir ne tikai drošas un uzticamas, bet arī lielā mērā mobilas. Visus žogus ir iespējams ātri izjaukt, iekraut automašīnās un pārvietot uz citu vietu atkārtotai lietošanai, tāpat arī žogu uzstādīšana neprasa daudz laika. Žogi ir cinkoti un aizsargāti pret koroziju, kas nodrošinās žoga ilgu mūžu vēl daudzus gadus pēc tā iegādes, ko nodrošina īpašā Betafence garantija.