Metāla žogi

Metāla žogi ir ideāls risinājums  māju un dārzu teritoriju norobežošanai.  Jums ir iespēja izvēlēties žogus dažādām vajadzībām. Metāla žogi nodrošina lielisku teritorijas aizsardzību daudzu gadu garumā. Izvēloties metāla žogus Jūs sevi nepakļaujat liekam riskam, piemēram koka žogi gadiem ejot var sabojāties, gan mitruma, gan dažādu kok-;ed;aju ietekmē, tādēļ metāla žogs ir ļoti izdevīga izvēle!  Bekafor ® Prestige vai Zenturo ® žogi būs ideāli piemēroti tiem, kam rūp estētiski un vienlaikus droši risinājumi.   Nylofor ® 3 žogi vairāk atbildīs  klasiska dizainam un formai.

Nylofor ® 3 žogi ir labākais risinājumus mājām, sabiedriskām būvēm, pilsētu  parkiem, dārziem un vēsturiskām vietām. Svarīgi, ka  žogam nav nepieciešama speciāla apkope.  Pieejamais plašais dizainu klāsts nodrošina klientam izvēlēties piemērotāko žogu, kas lieliski iederēsies kopējā arhitektoniskajā ansamblī. Latvijā ir ļoti daudz piemēru, kur metāla žogi tiek izmantoti pilsētu centros, bet Jūs, iespējams, to nemaz nepamanāt, jo šie žogi lieliski iederas vietējā pilsētas ainavā.

Pie citām žogu ražotāju firmām Jūs neatradīsiet tik plašu piedāvājumu kā Betafence. Un vēl ņemiet vērā, ka Latvijā lielākā daļa firmu, kas piedāvā žogus piedāvā tieši Betafence žogus. Koka un metāla žogi Latvijā ir visizplatītākie žogu veidi, katrs izvēlās savu, bet jāņem vērā, ka metala zogi ir daudz izturīgāki un ilgmūžīgāki, par koka žogiem.

Betafence ražos arī gabionus un trapionus, kas Latvijā ir samērā jauna lieta, tomēr tā strauji gūs popularitāti un iespējams drīz to redzēsim ik uz soļa!

Visu žogu veidus varat apskatīt betafence-zogi.lv

metāla žogi