Stiepļu tīkla izvēle

Pirmā svarīgākā lieta, uzsākot teritorijas nožogošanu un piemērota žoga izvēle un iegāde.   Ja vēlamies stiepļu (sieta) žogu, jāņem vērā, ka pašlaik tirgū dominē 2 galvenie šādu žogu veidi –  tīkli no tērauda cinkotas stieples, vai ar plastikāta pārklājumu, kas ir nedaudz dārgāki par iepriekš minētajiem, tomēr kalp vēl ilgāku laiku un eksploatācijā ir lētāki.

Sagatavošanās montāžai. Stabiņu stiprināšana.
Pirms faktiskās montāžas uzsākšanas, ir jāizlemj, kur žogu uzstādīsim un attiecīgi pa perimetru jāizvieto žogu balstošie stabiņi.  Stabiņus ievieto zemē izraktās bedrēs un stiprina ar betonu. Īpaša vērība jāpievērš stūra stabiņiem, jo tiem jāiztur lielākā slodze žoga stiprināšanā.

Žoga montāža

Kad stabiņi ir izvietoti un betons,kas tos nostiprina ir sacietējis, var turpināt žoga uzstādīšanu. Tālākais process nedaudz var atšķirties no izvēlētā žoga veida.  Mēs sniegsim klasiskā stiepļu žoga uzstādīšanas piemēru.  Pirmkārt, ir jānostiepj stieples starp stabiņiem, stiprinot to 3 vietāsmēs  – augšā, vidū un apakšā. Tad mēs stiprinām uz nostieptajām stieplēm sieta rulli. Žogu ieteicams instalēt apmēram 5 sm zem zemes.

Zenturo gabiona žogs

Vai meklējiet interesanta dizaina žogu? Izmēģiniet jaunos Zenturo paneļus, kas ļauj jums pašiem veidot savu unikālo žogu.